Životní pojištění - srovnání nejvýhodnějších produktů

Životní pojištění je rozšířený produkt, který se využívá samostatně nebo jako kombinace s jinými finančními a pojišťovacími produkty. Životní pojištění je například povinný produkt, pokud žádáte o hypotéku. Nabídky životního pojištění se od sebe významně liší. Každá pojišťovna nabízí trochu jiné podmínky. Základní rada zní - zachovejte chladnou hlavu a vybírejte životní pojištění s rozvahou.

Porovnejte výhodné životní pojištění - Životní pojištění
Pojištění Orlová

Nebojte se zeptat a říct svůj názor. Před výběrem pojišťovny a produktu bychom si měli ujasnit, co vlastně od pojištění očekáváme. Při samotném jednání se pak ptejte na vše, co Vás napadne. Nebojte se říct Váš názor, pokud něčemu nerozumíte nebo máte v něčem jinou představu. Solidní společnosti se snaží klientům vyhovět.

Vyhněte se podezřelým poradcům a firmám. Existují firmy na principu multilevel marketingu, jejichž pracovníci nejsou dostatečně kvalifikovaní, prošli základním školením a chybí jim potřebné znalosti. Často pro tyto firmy pracují studenti nebo lidé při úřadu práce a udělají naprosto cokoliv, abyste jim smlouvu podepsali a oni získali provizi. Tyto společnosti nabízí většinou nevýhodné a předražené produkty. Obracejte se na profesionály a ideálně na firmy, na které máte dobrou referenci od Vaší rodiny nebo od známých.

Životní pojištění si zařiďte na delší dobu. Čím delší trvání životního pojištění, tím je životní pojištění levnější. Obvykle se doporučuje zřídit životní pojištění do 60 let věku. Je dobré plánovat dopředu a uvažovat s chladnou hlavou.

Neomezujte se jen na jednu společnost. Některé společnosti Vám sice nabídnou výhodné balíčky, pokud už u nich máte nějaké pojištění, či jiný produkt, ovšem je dobré si vždy projít pečlivě nabídky všech solidních společností a pojišťoven. Pokud se budete rozhodovat jen mezi produkty jedné společnosti, můžete zbytečně zaplatit tisíce korun navíc a vybraný produkt zdaleka nemusí být tou nejlepší variantou.

Ostatní produkty

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru