České Budějovice - srovnání nejvýhodnějších produktů

České Budějovice jsou kulturní metropolí Jihočeského kraje. Přímo ve městě, nebo v jeho okolí nalezneme spoustu zajímavým památek, muzeí a dalších kulturních zařízení. Ve městě je známý pivovar, který vyrábí Budějovický Budvar. Významným podnikem jsou také třeba Jihočeské tiskárny, nebo Madeta, která zpracovává mléčné produkty. Své sídlo zde má také Jihočeská univerzita, kde studuje průměrně 8-9 tisíc žáků každý rok.

Poblíž města se nachází také Český Krumlov, který je významnou památkovou rezervací. Ubytování a pohostinství ve městě zajišťují především penzion U Maxe, který je nedaleko centra města, a legendární restaurace Masné krámy, kde můžete ochutnat nejlepší Budějovické pivo a tradiční kuchyni.

Většina nejdůležitějších služeb je v centru města, kterým je náměstí Přemysla Otakara II. Zde najdeme spoustu bankomatů a poboček bank. Jednou z nich je například Fio banka. V její budově je umístěna pobočka RM-Systému, poskytující služby české burzy. Kousek od náměstí je pak pobočka společnosti Essox, která nabízí širokou škálu nebankovních finančních služeb.

Produkty

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru