Cestovní pojištění

  • Úspora až 400 Kč týdně. Srovnejte nabídky online.
  • Cestovní pojištění od 9 Kč za den. Vyřídíte během 3 minut.
Zdarma spočítat cenu
Úspora
až 400 Kč
týdně

Cestovní pojištění online - k moři i do hor

Cestovní pojištění pořízené online vám poskytuje spoustu výhod. Pojištění do zahraničí můžete uzavřít na poslední chvíli, těsně před odjezdem. Nikam nemusíte chodit a vše zařídíte z domova. Při srovnání ceny cestovního pojištění do zahraničí online získáte levnější nabídku než na pobočce pojišťovny nebo v cestovní agentuře. 

Chystáte se do zahraničí? S naším cestovním pojištěním online můžete získáte cenu od 9 Kč za den a můžete ušetřit za každého člena rodiny až 400 Kč za týden! Připraveny jsou pro vás zajímavé rodinné a skupinové slevy.

Zranění v zahraničí je velmi nákladnou věcí, pokud nevyužijeme cestovní pojištění do zahraničí, které náklady na zdravotnickou péči v zahraničí uhradí. Cestovní pojištění bývá nabízeno nejčastěji soukromými pojišťovnami. Nabídnou jej často i cestovní kanceláře při vyřizování dovolené. Někdy bývá levné cestovní pojištění už v ceně zájezdu. Jistotou nejlepší nabídky je srovnání cestovního pojištění na internetu podle vašich preferencí, protože jen vy přesně víte, co budete a nebudete na dovolené dělat a také do jakých rizik se můžete dostat. Cestovní pojištění do zahraničí zohlední i váš zdravotní stav, můžeme vám nabídnout řešení cestovního pojištění pro těhotné, v těhotenství je cestování o to citlivější záležitost a je důležité zabezpečit krytí všech rizik, které se mohou přihodit.

Nejčastěji využívají naši klienti cestovní pojištění do Chorvatska, Maďarska, Irska, Egypta, Německa, Thajska, cestovní pojištění na Slovensko a také do Ameriky. V posledních letech sledujeme rostoucí zájem o cestovní pojištění mimo Evropu, stále oblíbenější je nejlevnější cestovní pojištění do USA. Cestovní pojištění bývá nejčastěji roztříděno dle států nebo území na které se pojištění vztahuje, nejčastější je rozdělení na ČR, Evropu a celý svět.

Na pár dní nebo na celý rok

Pojišťovny nabízí buď jednorázové krátkodobé produkty cestovního pojištění pro případ klasické dovolené, nebo dlouhodobá cestovní pojištění celoroční. Cestovní pojištění na celý rok se vyplatí, pokud cestujete opakovaně v průběhu roku. Stačí se jednou pojistit a po celý zbytek roku cestujete bez jakýchkoliv dalších starostí s vyřizováním.

Pevnou součástí našeho cestovního pojištění je pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně léků, lékařských zákroků, nákladů na převoz, repatriaci, asistenčních služeb a nákladu na přivolání opatrovníka. Můžete se pojistit i na poslední chvíli, jistotu Vám zaručí cestovní pojištění online. Chraňte se při cestování do zahraničí kvalitní pojistkou, kde si sami zvolíte rozsah pojištění a výši pojistného krytí.

Nejlevnější cestovní pojištění do zahraničí zde

Ve výsledcích srovnání cestovního pojištění rychle zjistíte, že mezi jednotlivými pojištěními je poměrně velký rozdíl ve krytí rizik. Pojišťovny mají vypracovaný seznam aktivit, které třídí dle rizika zranění do kategorií. V tomto třídění vychází ze svých průzkumu a dostupných statistik. Obvykle pojišťovny pracují s kategoriemi:

  • Klasické aktivity
  • Adrenalinové aktivity
  • Extremní sporty

Například jízda na koni patří mezi adrenalinové aktivity a ty nemusí některé produkty cestovního pojištění pokrývat. Velmi ošemetné jsou také plážové atrakce, šlapadla, vodní skútry a nejrůznější nafukovací hrady, banány a podobně. Tyto aktivity taktéž spadají do druhé kategorie. Extrémní sporty pojišťovny obvykle vůbec nekryjí nebo si je musíte připlatit. Většinou se jedná bojová umění, horolezectví, bungee jumping a podobné aktivity.

Cestovní pojištění do zahraničí pořízené přes internet stojí pouze pár korun denně a nijak výrazně nezvýší celkové náklady na dovolenou. Jistota klidné dovolené, při které nebudete muset hradit případnou léčbu nebo ošetření z vlastní peněženky, za těch pár korun rozhodně stojí. Spočítejte si vaší cenu cestovního pojištění online ještě dnes!

Na dovolenou s jistotou a nejlepší cenou

Při volbě cestovního pojištění je nejrychlejší a nejlevnější možností internet. Na většině cestovatelských nebo finančních portálech se dočtete o stále rostoucí oblibě online srovnávačů cestovního pojištění, které jsou schopny spočítat ceny a porovnat nabídky pojišťoven a konkrétních produktů za pár sekund.

Cestovní pojištění vyřízené přes srovnání nabídek na internetu je ve většině případů výrazně levnější, než vyřízení na pobočce pojišťovny nebo v cestovní kanceláři. Online srovnávače pojištění neprovozují pobočky a nemají tolik zaměstnanců, proto ceny nemusí zohledňovat tyto vysoké náklady. Online srovnávače jsou často nazývány nízkonákladové pojišťovací portály. Náklady na jejich provoz jsou výrazně menší, než v případě pojišťoven nebo cestovních kanceláří. Získané cestovní pojištění je přitom totožné, jaké získáte na pobočce pojišťovny nebo v cestovce. Liší ce jen jeho cena. Smlouvu uzavíráte také přímo s pojišťovnou.

Pojistka k moři a na lyže

Většina cestovních pojištění se uzavírá v období od května do září, kdy probíhají letní dovolené. V tuto dobu uzavírají naši klienti cestovní pojištění do Chorvatska, Řecka, Španělska, ale také do Egypta nebo Thajska. Ceny začínají od 9 Kč za jeden den cestovního pojištění

Speciálním druhem jsou pak cestovní pojištění na lyžování. Ty zajistí bezpečí při zimní dovolené například v oblíbených Alpách nebo Tatrách. Lyžování v zahraničí je cenově stále dostupnější. Na rozdíl od běžné cestovní pojistky, cestovní pojištění na hory a lyže zahrnuje riziko spojené s lyžováním. Běžná pojistka se na rizikové sporty nevztahuje. Při zařizování pojistky je nutné si rizikový sport připojistit a chránit se tak v případě zranění, nutného ošetření, transportu nebo například běžné nemoci.

Rozhodně se doporučuje zvolit cestovní pojištění jako naprostou samozřejmost a nesnažit se ušetřit za každou cenu. Každým rokem se stávají případy, kdy například lyžaři se zlomeninami platí statisíce za léčbu a převoz do ČR, jen kvůli tomu, že se snažili ušetřit dvě stokoruny na cestovním pojištění. Neberte své zdraví ani peníze na lehkou váhu, nejenže srovnáním ušetříte, získáte navíc také jistotu, že si pobyt v zahraničí více vychutnáte.

Cestovní pojištění těhotné a diabetiky

Častým dotaz se točí kolem cestovního pojištění pro těhotné. Těhotná žena může využít stejnou nabídku cestovního pojištění jako běžný pojištěný. Při těhotenství nedochází k započtení žádné přirážky. Obvykle pojišťovny proplácejí zdravotní úkony spojené s těhotenstvím do 24.-26. týdne těhotenství. Případné komplikace spojené s těhotenstvím (porod, předčasný porod, interrupce, sterilizace, atd.) po tomto termínu nejsou pojišťovnou hrazeny. Pokud dojde k běžnému zranění nebo nemoci, jako je zlomená ruka, nebo nachlazení, pojišťovna proplatí z cestovního pojištění léčebné výlohy spojené s tímto úrazem. Výjimkou z výše uvedeného popisu je rizikové těhotenství, při kterém jsou obvykle ženy v pracovní neschopnosti - rizikové těhotenství je vyloučeno z pojistného plnění.

S naším cestovním pojištěním dokážeme pojistit také klienty s různými omezeními, například klienty se zájmem o cestovní pojištění pro diabetiky. Tuzemské pojišťovny zpravidla nenabízí specializované cestovní pojištění pro diabetiky. Zákazníci s diabetes si mohou sjednat běžné cestovní pojištění a u některých pojišťoven mohou využít možnost připojištění vybraných závažných onemocnění, které diabetiky ohrožují nejvíce - například selhání ledvin nebo mrtvice. Diabetikům se doporučuje se na cestování důkladně připravit. Ke zvážení je také připojištění glukometru a inzulinové pumpy proti odcizení.

Užitečné informace a dokumenty

Další důležité dokumenty a informace k cestovnímu pojištění najdete v sekci Pojistné podmínky a dokumenty ke stažení.


S naším cestovním pojištěním do zahraničí ušetříte až 400 Kč za týden!

Zdarma spočítat cenu

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru