Praha - srovnání nejvýhodnějších produktů

Praha je hlavní a současně regulérně největší město České republiky. V této české metropoli se soustřeďují prakticky veškeré služby, které můžeme naleznout. Praze se také často říká srdce Evropy, především z důvodu její výhodné pozice, mezi oběma konci EU. V Praze také najdeme nejlukrativnější pozemky, největší nákupní centra a také poměrně velkou nabídku práce a to ve všech oborech.

Co se týče finančních služeb, je na tom logicky Praha velmi dobře. Kromě toho, že tu existuje spousta menších firem, sídlí zde naprostá většina bank a pojišťoven. Výhodou pro Pražany je fakt, že se zde testují nejnovější technologie ze světa bankovnictví a nejen to. Testovaly se zde například jako první bezkontaktní platební karty a v budoucnu se má v Praze odehrát spoustu dalších testů pokrokových služeb. Praha je dynamické a rozvíjející se město a to platí i o službách, které jsou zde poskytovány.

Faktem je, že je Praha výrazně silnějším ekonomickým bodem, než zbytek republiky. O nadprůměru se hovoří i v porovnání s ostatními evropskými městy, podobné rozlohy. Hlavní sídlo v Praze 1 má nejdůležitější finanční subjekt v ČR, Česká národní banka. Krom bank zde sídlí také jedna z největších směnáren Exchange. Své kanceláře zde také má známá firma poskytující finanční poradenství FINEP, která krom této činnosti nabízí hlavně byty v Praze.

Produkty

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru