Havarijní pojištění - srovnání nejvýhodnějších produktů

Havarijní pojištění je doplněk povinného ručení, který je doporučován odborníky i prodejci vozů jako nezbytné pojištění pro nové a zánovní vozy. Havarijní pojištění Vás dokáže ochránit před mnoha nepříznivými situacemi, které mohou nastat s Vaším vozem. Havarijní pojištění kryje riziko krádeže, živelné katastrofy, ale také rozbitá skla na voze nebo úplnou likvidaci vozu. Havarijní pojištění je bezesporu dobrým produktem pro celou řadu řidičů, kteří preferují jistotu a nechtějí riskovat významnou ztrátu při škodě na svém voze.

Porovnejte výhodné havarijní pojištění - Havarijní pojištění
Levné havarijní pojištění Orlová
Porovnání povinného ručení Orlová

Havarijní pojištění jako balíček služeb? Klasické havarijní pojištění můžete poskládat jako balíček služeb. Můžeme využít jen části pojištění, podle toho se bude odvíjet jeho cena. Mezi kompletní varianty havarijního pojištění patří tzv. all-risk pojištění, které zahrnuje většinu možných nebezpečí. K těmto službám však můžete dostat zdarma např. asistenční službu, slevové programy a další nadstandardní výhody a bonusy.

Ruku v ruce s povinným ručením. Většinou dostanete od pojišťovny slevu, pokud u pojišťovny máte povinné ručení i havarijní pojištění současně. Ideálně už při výběru povinného ručení počítejte s tím, že chcete havarijní pojištění. Tak ušetříte nejvíce.

Plaťte jen tolik, kolik opravdu máte. Cena auta při jeho provozu klesá. Je proto výhodné si auto nechat každý rok znovu ocenit, abychom platili jen tolik, jaká je reálná hodnota vozu. Pojišťovna v případě škody bude počítat aktuální reálnou cenu vozu, nikoliv cenu, na kterou je vůz pojištěný. Spousta řidičů má bohužel přepojištěné vozy a platí zbytečně vysoké pojištění.

Vyšší zabezpečení znamená lepší cenu za havarijní pojištění. Platí to především pro pojištění proti krádeži vozidla. Pojišťovny Vám dají slevu, pokud splníte jejich požadavky. Slevu na havarijní pojištění můžete získat, pokud ve voze máte aktivní alarm nebo imobilizér, provádíte pravidelné servisní prohlídky a používáte kvalitní pneumatiky. U každé pojišťovny jsou tyto podmínky individuální a měli byste si je ověřit ještě před uzavřením havarijního pojištění.

Havarijní pojištění přes internet. Stejně jako u povinného ručení, také u havarijního pojištění můžete získat slevu v případě uzavření pojištění přes internet. Ušetříte v průměru 15-50% ceny pojistky a ještě nemusíme nikam chodit a nic složitě vyřizovat.

Ostatní produkty

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru