Povinné ručení - srovnání nejvýhodnějších produktů

Povinné ručení je povinným a základním výdajem každého majitele automobilu, podobně jako například tankování paliva. Na rozdíl od benzínu je však u povinného ručení mnoho způsobu jak ušetřit. Podle statistik online srovnávačů povinného ručení může až 70% motoristů ušetřit průměrně 400 Kč až 1800 Kč ročně. Stačí si zvolit správné a levné povinné ručení. Přinášíme několik tipů, které Vám můžou pomoci ušetřit.

Porovnejte levné povinné ručení - Povinné ručení
Nejlevnější povinné ručení Orlová
Kalkulačka havarijního pojištění Orlová

Nižší pojistná odpovědnost znamená nižší cenu. Nejnižší odpovědnost povinného ručení je stanovena státem a to je částka 35 000 000 Kč. Od této hranice se odvíjí nabídky pojišťoven a některé z nich mohou krýt odpovědnost až v částce 100 mil. Kč. Mezi cenou pojištění a výši odpovědnosti je přímá úměrnost. Již nejnižší částka odpovědnosti je dostatečná, není nutné platit více.

Nižší frekvence placení může být výhodnější. Většina pojišťoven preferuje, pokud platíte pojištění v ročních intervalech. Platby ve splátkách, například kvartální platby, jsou obvykle méně výhodné. Navíc platby ve splátkách jsou i časově náročné, vyplatí se proto platit za povinné ručení ročně.

Využijte slev a bonusů. Pojišťovny nabízejí slevy a bonusy například pro lékaře, pro řidiče z malých měst a vesnic, pro rodiče s dětmi nebo pro auta starší 9 let. Tyto pojištění jsou většinou zvýhodněna slevou ze základního pojištění. Aktuální ceny a nabídky můžete zjistit pomocí online kalkulaček povinného ručení.

Vyberte povinné ručení přes internet. Srovnávače povinného ručení a online kalkulačky Vám dokážou během chvilky vybrat nejvýhodnější povinné ručení na míru Vašim potřebám a Vašemu vozu. Většina pojišťoven nabízí slevy, pokud si povinné ručení vyřídíte přes internet. Povinné ručení je produkt, který můžete vyřídit kompletně online, nemusíte nikam chodit. Ceny porovnáte na internetu, vyberete si nejlepší nabídku a zažádáte o smlouvu, která Vám přijde poštou. Podepsanou smlouvu pošlete zpět a vše je vyřízeno.

Ostatní produkty

Spojte se s námi

Zákaznická podpora info@topsrovnani.cz

Novinky na Váš e-mail

Odesláním registrace k newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletteru